|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | Novanat |
| Πιστοποίηση: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Αριθμό μοντέλου: | 4:1 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 25kg |
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 20 κιλά ανά χάρτινο τύμπανο |
| Χρόνος παράδοσης: | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 τόνος |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Ταξινόμηση Προϊόντος: | Εκχύλισμα τριαντάφυλλου | Εμπορική ονομασία προϊόντος:: | Εκχύλισμα τριαντάφυλλου 4:1 25% Πολυφαινόλες/ Υδατοδιαλυτές/Τρόφιμα και Ποτά/Καθαρή ετικέτα |
|---|---|---|---|
| Εκχύλισμα τριαντάφυλλου: | 130219 | εμφάνιση: | Λεπτή μωβ κόκκινη έως καστανοκόκκινη σκόνη |
| Πολιτιστική Διατροφική Κατάσταση: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 | Κατάσταση αλλεργιογόνου: | Χωρίς αλλεργιογόνα |
| Τύπος εξαγωγής: | Εκχύλισμα νερού | Ενεργός δείκτης και αναφορά: | Πολυφαινόλες, HPLC |
| Πηγή φυτών: | Φλούδα τριαντάφυλλου | Λατινική ονομασία της πρώτης ύλης: | Rose rugosa cv. Plena |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα και ποτά, συμπληρώματα διατροφής, καλλυντικά | ||
| Επισημαίνω: | Το Antifatigue αυξήθηκε σκόνη αποσπασμάτων,Υδροδιαλυτός αυξήθηκε εκχύλισμα λουλουδιών,Αυξήθηκε σκόνη 4/1 αποσπασμάτων |
||
Περιγραφή προϊόντων
Εκχύλισμα άνθους τριαντάφυλλου 4:1, 25% Πολυφαινόλες/ Τροφές και Ποτά/Καθαρή Ετικέτα
Σύντομη εισαγωγή
Το τριαντάφυλλο είναι ένα πολυετές ανθοφόρο φυτό του γένους Ρόζα, της οικογένειας Ρόζακεϊ, ή το λουλούδι που φέρνει.Σχηματίζουν μια ομάδα φυτών που μπορούν να είναι όρθιοι θάμνοι, σκαρφαλώνοντας, ή ακολούθηση, με βλαστάρια που είναι συχνά οπλισμένα με κοφτερά τσιμπήματα.
Το τριαντάφυλλο είναι πλούσιο σε διάφορες βιταμίνες, γλυκόζη, φρουκτόζη, κιτρικό οξύ, γαλακτό οξύ και άλλα θρεπτικά συστατικά που είναι ευεργετικά για την ανθρώπινη υγεία και μικρομέταλλα όπως το σελήνιο, ο ψευδάργυρος, ο χαλκός.
Προδιαγραφές
4:1, 25% Πολυφαινόλες
Εφαρμογή
Τρόφιμα, ποτά, υγιεινά τρόφιμα, προϊόντα προσωπικής φροντίδας
Συσκευή και αποθήκευση
Συσκευασμένο σε τύμπανο και δύο πλαστικές σακούλες μέσα, καθαρό βάρος: 20 κιλά/τύμπανο
Διαφορετική συσκευασία διαθέσιμη εάν απαιτείται.
Αποθηκεύεται σε καλά κλειστό δοχείο μακριά από υγρασία και άμεσο ηλιακό φως σε θερμοκρασία περιβάλλοντος.
Χρονοδιάστημα διατήρησης
2 έτη εάν είναι σφραγισμένο και φυλάσσεται μακριά από υγρασία και άμεσο ηλιακό φως.
Τεχνικό δελτίο δεδομένων
| Ανάλυση Άρθρα | Προδιαγραφές |
| Εμφάνιση Χρώμα | Λεπτή μοβ-κόκκινη έως καφέ-κόκκινη σκόνη |
| Οσμή & Γεύση | Χαρακτηριστικό |
| Δίκτυο Μέγεθος | ΕθνΚΤ 90% έως 80 ματιών |
| Αξιολόγηση | Εθνική Τράπεζα Εμπορίου 25% Πολυφαινόλες |
| Υγρασία Περιεχόμενο | NMT 7,0% |
| Ασπρο Περιεχόμενο | NMT 10% |
| Αρσενικό (Α) | NMT 0,9 ppm |
| Σημείωση: (Pb) | NMT 1 ppm |
| Συνολική πλάκα Κόμη. | NMT 1.000 CFU/g |
| Συνολική ζύμη Μούχλα | NMT 100 CFU/g |
| Κωλιφόρμιο | NMT 10CFU/g |
| Σαλμονέλα | Αρνητικό/25g |
| Σ. αραβικό | Αρνητικό/25g |
Προϊόντα προσαρμοσμένα είναι αποδεκτά.
Καλώς ήρθατε για να ρωτήσετε και να διαπραγματευτείτε συνεργασία.
Εισάγετε το μήνυμά σας