|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | Novanat |
| Πιστοποίηση: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Αριθμό μοντέλου: | 5%-80% Ginsenosides |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 25kg |
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 25kg ανά τύμπανο εγγράφου |
| Χρόνος παράδοσης: | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 τόνοι |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | Εκχύλισμα Γινσένγκ 5%-80% Γινσενοσίδες UV/HLPC/Διλύσιμο στο νερό/Καθαρή ρίζα/Καθαρή ετικέτα | Κωδικός HS: | 130219 |
|---|---|---|---|
| εμφάνιση: | Λεπτή ανοικτό κίτρινο σκόνη | Κατάσταση αλλεργιογόνου: | Χωρίς αλλεργιογόνα |
| Τύπος εξαγωγής: | Εκχύλισμα νερού | Ενεργά συστατικά: | Γινσενοσίδες, υπεριώδεις ακτίνες ή HPLC |
| Πηγή φυτών: | Ξηρό ginseng | Εφαρμογή: | Συμπληρώματα διατροφής, τρόφιμα και ποτά/Συμπληρώματα διατροφής |
| Επισημαίνω: | Καθαρή σκόνη αποσπασμάτων Ginseng ρίζας,ginseng απόσπασμα HLPC ρίζας,Σκόνη Ginsenosides αποσπασμάτων Ginseng UV |
||
Περιγραφή προϊόντων
Εκχύλισμα Ginseng 5%-80% Γκινοσινοσίδες UV/HLPC /Υδατοδιαλυτό/Καθαρή Ρίζα/Καθαρή Ετικέτα
Σύντομη εισαγωγή
Το εκχύλισμα Ginseng μπορεί να εξαχθεί από τη Ρίζα/Φύλλα/Μούρα/Άνθη Ginseng. Όλα τα χρησιμοποιούμενα μέρη του Ginseng περιέχουν Γκινοσινοσίδες. Διαφορετικά μέρη έχουν κάποιες διαφορές στις μονογκινοσινοσίδες, όπως το εκχύλισμα φύλλων Ginseng περιέχει περισσότερο Re. Η ρίζα Ginseng περιέχει περισσότερο Rg1. Η ρίζα Κόκκινου Ginseng περιέχει Rg3.
Διαφορετικές προδιαγραφές εκχυλίσματος Ginseng
5%-80% Γκινοσινοσίδες ελεγμένες με UV
5%-60% Γκινοσινοσίδες ελεγμένες με HPLC
Εφαρμογή
Διατροφικό συμπλήρωμα
Φαρμακευτικά
Καλλυντικά
Τρόφιμα & ποτά υγείας
Συσκευασία & Αποθήκευση
Συσκευασμένο σε χάρτινα βαρέλια και δύο εσωτερικές σακούλες PE ποιότητας τροφίμων. Καθαρό βάρος: 25 kg/βαρέλι
Διαφορετική συσκευασία διαθέσιμη κατόπιν αιτήματος.
Αποθηκευμένο σε καλά κλεισμένο δοχείο μακριά από υγρασία και φως.
Διάρκεια ζωής
2 χρόνια εάν σφραγισμένο και αποθηκευμένο μακριά από υγρασία και άμεσο ηλιακό φως.
Φύλλο τεχνικών δεδομένων
| Είδη ανάλυσης | Προδιαγραφές |
| Εμφάνιση & Χρώμα | Ανοιχτό κίτρινη σκόνη |
| Οσμή & Γεύση | Χαρακτηριστικό |
| Μέγεθος πλέγματος | Τουλάχιστον 90% μέσω 80 mesh |
| Δοκιμή | Τουλάχιστον 8,0% Συνολικές Γκινοσινοσίδες |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | Το πολύ 8,0% |
| Αρσενικό (As) | Το πολύ 1ppm |
| Μόλυβδος (Pb) | Το πολύ 3ppm |
| Κάδμιο (Cd) | Το πολύ 1ppm |
| Υδράργυρος (Hg) | Το πολύ 0,1ppm |
| Συνολικός αριθμός πλακών | Το πολύ 1.000 CFU/g |
| Συνολική μαγιά & μούχλα | Το πολύ 100 CFU/g |
| Κολοβακτηρίδια | Το πολύ 10 CFU/g |
| Σαλμονέλα | Αρνητικό/25g |
| S. aureus | Αρνητικό/25g |
ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΕΚΧΥΛΙΣΗΣ ΦΥΤΩΝ
Εμείςεξερευνούμε εκχύλιση Κινέζικα μεγαλύτερα πολύτιμα συστατικά.
Κατέχει πάνω από 20 διπλώματα ευρεσιτεχνίας για εκχύλιση φυτών και έχει κερδίσει πολλές βιομηχανικές διακρίσεις όπως επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας και Εθνικό Βραβείο Επιστημονικής Προόδου.
Παραγωγή και έρευνα διαφόρων φυτικών εκχυλισμάτων όπως τσάι, χαμομήλι, τριαντάφυλλο, ρίζα kudzu και φρούτο Monk.
Έχει περάσει την πιστοποίηση διεθνούς συστήματος ποιότητας ISO9001, ISO22000 HACCP, FSSC22000, HALAL, KOSHER και άλλες εγχώριες και ξένες πιστοποιήσεις.
Με 30 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία, παρέχει εξατομικευμένες υπηρεσίες όπως βοήθεια στη σύνθεση, μελέτες κλινικών δοκιμών, προετοιμασία εγγράφων, ανάμειξη πρώτων υλών, κοκκοποίηση.
Συσκευασία & Αποθήκευση
Συσκευασμένο σε χάρτινα βαρέλια και δύο εσωτερικές σακούλες PE ποιότητας τροφίμων. Καθαρό βάρος: 25 kg/βαρέλι
Διαφορετική συσκευασία διαθέσιμη κατόπιν αιτήματος.
Αποθηκευμένο σε καλά κλεισμένο δοχείο μακριά από υγρασία και φως.
Διάρκεια ζωής
2 χρόνια εάν σφραγισμένο και αποθηκευμένο μακριά από υγρασία και άμεσο ηλιακό φως.
Εισάγετε το μήνυμά σας