|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | Teanova® |
| Πιστοποίηση: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Αριθμό μοντέλου: | EGCG 94%/95%/98% |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 25kg |
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 25kg ανά τύμπανο εγγράφου |
| Χρόνος παράδοσης: | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 τόνοι |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | Εκχυλίσματα πράσινου τσαγιού EGCG 94%/95%/98% επιγαλλοκατεχίνη/γαλλική επιγαλλοκατεχίνη/χωρίς καφεΐν | Κωδικός HS: | 130219 |
|---|---|---|---|
| εμφάνιση: | Εκρού έως ανοιχτό ροζ σκόνη | Κατάσταση αλλεργιογόνου: | Χωρίς αλλεργιογόνα |
| Τύπος εξαγωγής: | Εκχύλισμα νερού | Ενεργός δείκτης και αναφορά: | EGCG, HPLC |
| Πηγή φυτών: | Φύλλα πράσινου τσαγιού | Λατινική ονομασία της πρώτης ύλης: | Camellia sinensis |
| Επισημαίνω: | Gallate Epigallocatechin πράσινη σκόνη εκχυλισμάτων τσαγιού,epigallocatechin gallate που αφαιρείται την καφεΐνη,Πράσινη σκόνη εκχυλισμάτων τσαγιού που αφαιρείται την καφεΐνη |
||
Περιγραφή προϊόντων
Εκχυλίσματα πράσινου τσαγιού/ΕΓΚΤ σκόνη 94%/95%/98% Επιγαλοκατεχίνης γαλάτης/Αποκαφεϊνισμένο/Καθαρή ετικέτα
Σύντομη εισαγωγή
Το γαλατικό επιιγαλοκατεχίνη (EGCG) είναι συστατικό που εξάγεται από φύλλα κινεζικού πράσινου τσαγιού.
Προδιαγραφές
EGCG ≥ 94 % HPLC
Εφαρμογή
Υγιεινά τρόφιμα
Τρόφιμα και ποτά
Καλλυντικά
Συσκευή και αποθήκευση
Συσκευάζεται σε βαρέλια χαρτιού και δύο σακούλες PE τροφικής ποιότητας μέσα.
Διαφορετική συσκευασία διαθέσιμη εάν απαιτείται.
Αποθηκεύεται σε καλά κλειστό δοχείο μακριά από υγρασία και φως.
Χρονοδιάστημα διατήρησης
2 έτη εάν είναι σφραγισμένο και φυλάσσεται μακριά από υγρασία και άμεσο ηλιακό φως.
Τεχνικό δελτίο δεδομένων
| Άρθρα ανάλυσης | Προδιαγραφές |
| Εμφάνιση & Χρώμα | Από λευκή έως ανοιχτό ροζ σκόνη |
| Οσμή & γεύση | Χαρακτηριστικό |
| Αξιολόγηση |
NLT 94% EGCG ((Βάση σε αποξηραμένο) NMT 0,1% |
| Περιεκτικότητα σε υγρό | NMT5,0% |
| AshContent | NMT1,0% |
| Αρσενικό ((As) | NMT 0,5 ppm |
| Σημείωση: | NMT 1,0 ppm |
| Καδμίου ((Cd) | NMT 1,0 ppm |
| Υδράργυρος (Hg) | NMT 0,1 ppm |
| Συνολικός αριθμός πλακών | NMT1000CFU/g |
| Συνολική ζύμη και μούχλα | NMT 100 CFU/g |
| Σκορπιλοειδή | NMT 10 CFU/g |
| Σαλμονέλα | Αρνητικό/25g |
| S.aureus | Αρνητικό/25g |
Εισάγετε το μήνυμά σας