|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | Novanat |
| Πιστοποίηση: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Αριθμό μοντέλου: | 2% χλωρογενές οξύ |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 25kg |
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 25kg ανά τύμπανο εγγράφου |
| Χρόνος παράδοσης: | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 τόνοι |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | Εκχύλισμα λουλουδιού γάλακτος με μέλι 2%-4% χλωρογόνο οξύ/εκχύλισμα Lonicera Japonica Thunb/καθαρή ε | Κωδικός HS: | 130219 |
|---|---|---|---|
| εμφάνιση: | Λεπτή Καφέ Κίτρινη Σκόνη | Κατάσταση αλλεργιογόνου: | Χωρίς αλλεργιογόνα |
| Τύπος εξαγωγής: | Εκχύλισμα νερού | Ενεργά συστατικά: | Ενεργά συστατικά |
| Λατινική ονομασία της πρώτης ύλης: | Λουλούδι Lonicera japonica | Εφαρμογή: | Συμπληρώματα διατροφής, τρόφιμα & ποτά, καλλυντικά |
| Επισημαίνω: | Βοτανική σκόνη αποσπασμάτων 2 τοις εκατό χλωρογενούς οξέος,Το μέλι Novanat θηλάζει το εκχύλισμα λουλουδιών,Ελεύθερη βοτανική σκόνη αποσπασμάτων αλλεργιογόνου |
||
Περιγραφή προϊόντων
Εκχύλισμα ανθών αγιόκλημα 2%-4% χλωρογενικό οξύ/Εκχύλισμα Lonicera Japonica Thunb/Ετικέτα καθαρότητας
Όνομα προϊόντος: Εκχύλισμα αγιόκλημα
Λατινική ονομασία πρώτης ύλης: Lonicera japonica Thunb- ΆνθοςLonicera japonica Thunb
Προδιαγραφή:Χλωρογενικό οξύ 2%-4%
Εμφάνιση:Λεπτή καφέ κίτρινη σκόνη
Φύλλο τεχνικών δεδομένων
| Ανάλυση Είδη | Προδιαγραφές |
| Εμφάνιση & Χρώμα | Λεπτή καφετιά κίτρινη έως κιτρινωπή καφέ σκόνη |
| Οσμή & Γεύση | Χαρακτηριστικό |
| Μέγεθος Πλέγμα | Τουλάχιστον 90% μέσω πλέγματος 80 |
| Διαλυτότητα | Διαλυτό στο νερό. Διαύγεια διαλύματος |
| Ανάλυση | Τουλάχιστον 2,0% χλωρογενικό οξύ |
| Υγρασία Περιεκτικότητα | Το πολύ 5,0% |
| Τέφρα Περιεκτικότητα | Το πολύ 10% |
| Αρσενικό (As) | Το πολύ 0,5ppm |
| Μόλυβδος (Pb) | Το πολύ 1,0ppm |
| Κάδμιο (Cd) | Το πολύ 1 ppm |
| Υδράργυρος (Hg) | Το πολύ 0,1ppm |
| Συνολικός Αριθμός Αντιβιοτικών | Το πολύ 1.000CFU/g |
| Συνολική Ζύμη & Μύκητες | Το πολύ 100CFU/g |
| Κολοβακτηρίδια | Το πολύ 10CFU/g |
| Σαλμονέλα | Αρνητικό/25g |
| S. αύρεος | Αρνητικό/25g |
Εφαρμογή
1. Συμπλήρωμα διατροφής
2. Καλλυντικά.
3. Τρόφιμα και ποτά.
Συσκευασία & Αποθήκευση
Συσκευασμένο σε χάρτινα βαρέλια και δύο εσωτερικές σακούλες PE ποιότητας τροφίμων. Καθαρό βάρος: 25 kg/βαρέλι
Διατίθεται διαφορετική συσκευασία εάν απαιτείται.
Αποθηκεύεται σε καλά κλεισμένο δοχείο μακριά από υγρασία και φως.
Διάρκεια ζωής
2 χρόνια εάν σφραγισμένο και αποθηκευμένο μακριά από υγρασία και άμεσο ηλιακό φως.
Εμείς εξερευνούμε εκχυλίσματα Cινέζικα μεγαλύτερα πολύτιμα ινγκρεντιέντς.
ΚΑΙΝΟΤΟΜΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ
Διαθέτει πάνω από 20 διπλώματα ευρεσιτεχνίας για εκχυλίσματα φυτών και έχει κερδίσει πολλές βιομηχανικές διακρίσεις, όπως επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας και Εθνικό Βραβείο Επιστημονικής Προόδου.
ΠΛΟΥΣΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Παραγωγή και έρευνα διαφόρων εκχυλισμάτων φυτών, όπως τσάι, χαμομήλι, τριαντάφυλλο, ρίζα κουντζού, και φρούτο μοναχού.
ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ
Έχει περάσει την πιστοποίηση διεθνούς συστήματος ποιότητας ISO9001, ISO22000 HACCP, FSSC22000, HALAL, KOSHER και άλλες εγχώριες και ξένες πιστοποιήσεις.
ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ
Με 30 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία, παρέχει προσαρμοσμένες υπηρεσίες, όπως βοήθεια στη διαμόρφωση, μελέτες κλινικών δοκιμών, προετοιμασία εγγράφων, ανάμειξη πρώτων υλών, κοκκοποίηση.
Εισάγετε το μήνυμά σας