|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | Novanat |
| Πιστοποίηση: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Αριθμό μοντέλου: | 1.5% Proanthocyanidins |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 25kg |
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 25kg ανά τύμπανο εγγράφου |
| Χρόνος παράδοσης: | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 τόνοι |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | Βέλτιστη ποιότητα Black Goji Extract OPC 1,5% (προανθοκυανινίνες) / Αντιοξειδωτικό συστατικό | Κωδικός HS: | 130219 |
|---|---|---|---|
| εμφάνιση: | Λεπτή μπλε μωβ έως μωβ μαύρη σκόνη | Κατάσταση αλλεργιογόνου: | Χωρίς αλλεργιογόνα |
| Τύπος εξαγωγής: | Εκχύλισμα νερού | Ενεργός δείκτης και αναφορά: | Προανθοκυανιδίνες, υπεριώδη |
| Πηγή φυτών: | Μαύρο φρούτο λυκίου /μαύρο μούρο γκότζι | Εφαρμογή: | Συμπληρώματα διατροφής, τρόφιμα και ποτά, λειτουργικό φαγητό. |
| Επισημαίνω: | Σκόνη εκχυλισμάτων μούρων Goji 1,5 τοις εκατό OPC,Ελεύθερο μαύρο απόσπασμα Goji αλλεργιογόνου |
||
Περιγραφή προϊόντων
Εκχύλισμα Μαύρου Goji Καλύτερης Ποιότητας OPC 1,5% (Προανθοκυανιδίνες) / Αντιοξειδωτικό συστατικό
Σύντομη εισαγωγή
Το μαύρο Lycium είναι πλούσιο σε πρωτεΐνες, πολυσακχαρίτες, αμινοξέα, βιταμίνες, μέταλλα, ιχνοστοιχεία και άλλα θρεπτικά συστατικά. Είναι επίσης πλούσιο σε μαύρη χρωστική φρούτων (φυσικές προανθοκυανιδίνες, εν συντομία OPC), και η περιεκτικότητά του σε OPC υπερβαίνει αυτή των βατόμουρων. Η προανθοκυανιδίνη OPC είναι ο πιο αποτελεσματικός φυσικός υδατοδιαλυτός σάρωτης ελεύθερων ριζών, και η αποτελεσματικότητά του είναι 20 φορές μεγαλύτερη από τη VC και 50 φορές μεγαλύτερη από τη VE.
Όνομα προϊόντος: Εκχύλισμα Μαύρου Lycium/Εκχύλισμα Μαύρου Goji Berry
Λατινική Ονομασία Πρώτης Ύλης:Lycium ruthenicum Murr.
Προδιαγραφή: 1,5% Προανθοκυανιδίνες
Φύλλο Τεχνικών Δεδομένων
| Ανάλυση Είδη | Προδιαγραφές |
| Εμφάνιση & Χρώμα | Λεπτή μπλε μωβ έως μωβ μαύρη σκόνη |
| Οσμή & Γεύση | χαρακτηριστική |
| Μέγεθος Δικτύου | Τουλάχιστον 90% μέσω 80 mesh |
| Προσδιορισμός | Τουλάχιστον 1,5% Προανθοκυανιδίνες |
| Υγρασία Περιεκτικότητα | Το πολύ 5,0% |
| Τέφρα Περιεκτικότητα | Το πολύ 6,0% |
| Αρσενικό (As) | Το πολύ 1,0ppm |
| Μόλυβδος (Pb) | Το πολύ 2,0ppm |
| Κάδμιο (Cd) | Το πολύ 1 ppm |
| Υδράργυρος (Hg) | Το πολύ 0,1ppm |
| Συνολικός Αριθμός Αποικιών | Το πολύ 1.000CFU/g |
| Συνολική Μαγιά & Μύκητες | Το πολύ 100CFU/g |
| Κολοβακτηρίδια | Το πολύ 10CFU/g |
| Σαλμονέλα | Αρνητικό/25g |
| S.aureus | Αρνητικό/25g |
Εφαρμογή
1. Συμπλήρωμα Διατροφής
2. Λειτουργικό Τρόφιμο.
3. Τρόφιμα και ποτά
4. Προϊόντα Προσωπικής Φροντίδας
Συσκευασία & Αποθήκευση
Συσκευασμένο σε χάρτινα βαρέλια και δύο εσωτερικές σακούλες PE κατάλληλες για τρόφιμα. Καθαρό βάρος: 25 kg/βαρέλι
Διαφορετική συσκευασία διαθέσιμη εάν απαιτείται.
Αποθηκεύεται σε καλά κλεισμένο δοχείο μακριά από υγρασία και φως.
Διάρκεια ζωής
2 χρόνια εάν σφραγισμένο και αποθηκευμένο μακριά από υγρασία και άμεσο ηλιακό φως.
ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΕΚΧΥΛΙΣΗΣ ΦΥΤΩΝ
Εμείς εξερευνούμε εκχυλίζοντας Κινέζικα πιο πολύτιμα συστατικά.Ιδιοκτήτες άνω των 20 διπλωμάτων ευρεσιτεχνίας για εκχυλίσεις φυτών και νικητές πολλών βιομηχανικών βραβείων όπως επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας και Βραβείο Εθνικής Επιστημονικής Προόδου.Παραγωγή και έρευνα διαφόρων φυτικών εκχυλισμάτων όπως τσάι, χαμομήλι, τριαντάφυλλο, ρίζα kudzu και φρούτο Monk.Πέρασε την πιστοποίηση διεθνούς συστήματος ποιότητας ISO9001, ISO22000 HACCP, FSSC22000, HALAL, KOSHER και άλλες εγχώριες και ξένες πιστοποιήσεις.Με 30 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο, παρέχει εξατομικευμένες υπηρεσίες όπως βοήθεια στη σύνθεση, μελέτες κλινικών δοκιμών, προετοιμασία εγγράφων, ανάμειξη πρώτων υλών, κοκκοποίηση.
Εισάγετε το μήνυμά σας