|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | Teanova® |
| Πιστοποίηση: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Αριθμό μοντέλου: | 15% Polyphenols |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 25kg |
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 25kg ανά τύμπανο εγγράφου |
| Χρόνος παράδοσης: | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 τόνοι |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | Στιγμιαίο εκχύλισμα μαύρου τσαγιού σε σκόνη 15%-35% πολυφαινόλες/Καθαρή ετικέτα/υδατοδιαλυτό | Κωδικός HS: | 130219 |
|---|---|---|---|
| εμφάνιση: | Λεπτή καφετιά σκόνη | Κατάσταση αλλεργιογόνου: | Χωρίς αλλεργιογόνα |
| Τύπος εξαγωγής: | Εκχύλισμα νερού | Εκχύλισμα νερού: | Πολυφαινόλες, UV |
| Πηγή φυτών: | Μαύρα φύλλα τσαγιού | Εφαρμογή: | Τρόφιμα και ποτά, συμπληρώματα διατροφής, καλλυντικά |
| Επισημαίνω: | Στιγμιαία σκόνη εκχυλισμάτων τσαγιού 15 Polyphenols τοις εκατό,Υδροδιαλυτή στιγμιαία μαύρη σκόνη εκχυλισμάτων τσαγιού,Στιγμιαία σκόνη εκχυλισμάτων τσαγιού 35 Polyphenols τοις εκατό |
||
Περιγραφή προϊόντων
Στιγμιαία Σκόνη Εκχυλίσματος Μαύρου Τσαγιού 15%-35% Πολυφαινόλες/Καθαρή Ετικέτα/Διαλυτό στο Νερό/Διαλυτό στο Νερό
Το μαύρο τσάι, που συνήθως αναφέρεται ως "ζυμωμένο τσάι", έχει δείξει θετική επίδραση στη μείωση του σωματικού βάρους σε ζωικά μοντέλα.
Το προϊόν της NOVANAT’s φημίζεται για διάφορα χαρακτηριστικά
Εφαρμογή
Λειτουργικά Συστατικά Τροφίμων
Τρόφιμα και Ποτά
Φαρμακευτικά συστατικά
Καλλυντικά
Συσκευασία & Αποθήκευση
Συσκευασμένο σε χάρτινα βαρέλια και δύο εσωτερικές σακούλες PE ποιότητας τροφίμων. Καθαρό βάρος: 25 kg/βαρέλι
Διαφορετική συσκευασία διαθέσιμη εάν απαιτείται.
Αποθηκευμένο σε καλά κλεισμένο δοχείο μακριά από υγρασία και φως.
Διάρκεια ζωής
3 χρόνια εάν σφραγισμένο και αποθηκευμένο μακριά από υγρασία και άμεσο ηλιακό φως.
Τεχνικό Δελτίο Δεδομένων
| Ανάλυση Είδη | Προδιαγραφές |
| Εμφάνιση & Χρώμα | Λεπτή καφέ σκόνη |
| Οσμή | Άρωμα μαύρου τσαγιού |
| Γεύση | Απαλή |
| Διαλυτότητα | Διαλυτό στο νερό στους 25℃ |
| Ποσοστό | Τουλάχιστον 15% Πολυφαινόλες |
| Υγρασία Περιεκτικότητα | Το πολύ 6,0% |
| Μόλυβδος (Pb) | Το πολύ 5 ppm |
| Συνολική Πλάκα Αριθμός | Το πολύ 1.000CFU/g |
| Συνολική Μαγιά & Μούχλα | Το πολύ 100CFU/g |
| Κολοβακτηρίδια | Το πολύ 10CFU/g |
| Σαλμονέλα | Αρνητικό/25g |
| S. aureus | Αρνητικό/25g |
Εισάγετε το μήνυμά σας