|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | Teanova® |
| Πιστοποίηση: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Αριθμό μοντέλου: | 40% Polyphenols |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 25kg |
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 25kg ανά τύμπανο εγγράφου |
| Χρόνος παράδοσης: | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 τόνοι |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | Σκόνη τσαγιού στιγμιαίου γιασεμιού 40% πολυφαινόλες/Καθαρή ετικέτα/υδατοδιαλυτό | Κωδικός HS: | 130219 |
|---|---|---|---|
| εμφάνιση: | Κιτρινωπή σκόνη | Κατάσταση αλλεργιογόνου: | Χωρίς αλλεργιογόνα |
| Τύπος εξαγωγής: | Εκχύλισμα νερού | Ενεργός δείκτης και αναφορά: | Πολυφαινόλες, UV |
| Πηγή φυτών: | Φύλλα πράσινου τσαγιού γιασεμί | Λατινική ονομασία της πρώτης ύλης: | Camellia sinensis |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα και ποτά, συμπληρώματα διατροφής | ||
| Επισημαίνω: | Στιγμιαίο jasmine εκχύλισμα τσαγιού,UV jasmine σκόνη τσαγιού,jasmine εκχύλισμα τσαγιού 40 Polyphenols τοις εκατό |
||
Περιγραφή προϊόντων
Στιγμιαία Σκόνη Τσαγιού Γιασεμιού 40% Πολυφαινόλες/Καθαρή Ετικέτα/Διαλυτή στο Νερό
Σύντομη εισαγωγή
Το τσάι γιασεμιού είναι ένα είδος αρωματισμένου τσαγιού που απορροφά άρωμα από άνθη γιασεμιού. Είναι το πιο διάσημο αρωματισμένο τσάι στην Κίνα.
Το προϊόν της NOVANAT’s φημίζεται για διάφορα χαρακτηριστικά
Εφαρμογή
Λειτουργικά Συστατικά Τροφίμων
Τρόφιμα και Ποτά
Φαρμακευτικά συστατικά
Καλλυντικά
Συσκευασία & Αποθήκευση
Συσκευασμένο σε χάρτινα βαρέλια και δύο εσωτερικές σακούλες PE ποιότητας τροφίμων. Καθαρό βάρος: 25 kg/βαρέλι
Διαφορετική συσκευασία διαθέσιμη εάν απαιτείται.
Αποθηκευμένο σε καλά κλεισμένο δοχείο μακριά από υγρασία και φως.
Διάρκεια ζωής
3 χρόνια εάν σφραγισμένο και αποθηκευμένο μακριά από υγρασία και άμεσο ηλιακό φως.
Τεχνικό Φύλλο Δεδομένων
| Ανάλυση Στοιχεία | Προδιαγραφές |
| Εμφάνιση & Χρώμα | κιτρινωπή σκόνη |
| Οσμή | Καθαρό άρωμα Τσαγιού Γιασεμιού |
| Γεύση | Απαλή |
| Χρώμα Διαλυτότητα | Διαυγές ανοιχτό κιτρινωπό |
| Μέγεθος Πλέγμα | NLT 90% μέσω 80 πλέγματος |
| Διαλυτότητα | Διαλυτό στο νερό στους 25℃ |
| Ποσοστό | NLT 40% Πολυφαινόλες |
| Υγρασία Περιεκτικότητα | NMT 6.0% |
| Νερό Αδιάλυτη Τέφρα Περιεκτικότητα | NMT 5.0% |
| Αρσενικό (As) | NMT 2.0ppm |
| Μόλυβδος (Pb) | NMT 2.0ppm |
| Συνολική Πλάκα Αριθμός | NMT 1.000CFU/g |
| Συνολική Μαγιά & Μούχλα | NMT 100CFU/g |
| Κολοβακτηρίδια | NMT 10CFU/g |
| Σαλμονέλα | Αρνητικό/25g |
| S. aureus | Αρνητικό/25g |
Εισάγετε το μήνυμά σας