|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | Teanova® |
| Πιστοποίηση: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Αριθμό μοντέλου: | 40% Polyphenols |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 25kg |
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 25kg ανά τύμπανο εγγράφου |
| Χρόνος παράδοσης: | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 τόνοι |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | Άμεση σκόνη λευκού τσαγιού 40% Πολυφαινόλες/Τροφές και Ποτά/Καθαρή ετικέτα | Κωδικός HS: | 130219 |
|---|---|---|---|
| εμφάνιση: | Λεπτή Καφέ Κίτρινη Σκόνη | Κατάσταση αλλεργιογόνου: | Εκχύλισμα νερού |
| Ενεργός δείκτης και αναφορά: | Πολυφαινόλες, UV | Πηγή φυτών: | Λευκά φύλλα τσαγιού |
| Λατινική ονομασία της πρώτης ύλης: | Camellia sinensis | Εφαρμογή: | Τρόφιμα και ποτά, συμπληρώματα διατροφής, καλλυντικά |
| Επισημαίνω: | Άσπρη στιγμιαία σκόνη εκχυλισμάτων τσαγιού,στιγμιαία άσπρη απώλεια βάρους σκονών τσαγιού,Στιγμιαία σκόνη εκχυλισμάτων τσαγιού 40 Polyphenols τοις εκατό |
||
Περιγραφή προϊόντων
Άμεση σκόνη λευκού τσαγιού 40% Πολυφαινόλες/Τροφές και ποτά/Καθαρή ετικέτα
Μπριf Εισαγωγή
Το λευκό τσάι είναι ένα από τα έξι είδη τσαγιού που προέρχονται αρχικά από την επαρχία Fujian της Κίνας.
Το λευκό τσάι είναι ένα ελαφρώς οξειδωμένο τσάι που καλλιεργείται και συγκομίζεται κυρίως στην Κίνα, κυρίως στην επαρχία Fujian.Το λευκό τσάι είναι το λιγότερο επεξεργασμένο είδος τσαγιού και έχει τη μεγαλύτερη περιεκτικότητα σε κατεχίνη σε σύγκριση με το πράσινο τσάι και το μαύρο τσάι.
Το προϊόν NOVANAT είναι γνωστό για διάφορα χαρακτηριστικά.
Εφαρμογή
Λειτουργικά τρόφιμα Συστατικά
Τρόφιμα και Ποτά
Φαρμακευτικές ουσίες
Καλλυντικά
Συσκευή και αποθήκευση
Συσκευάζεται σε βαρέλια χαρτιού και δύο σακούλες PE τροφικής ποιότητας μέσα.
Διαφορετική συσκευασία διαθέσιμη εάν απαιτείται.
Αποθηκεύεται σε καλά κλειστό δοχείο μακριά από υγρασία και φως.
Χρονοδιάστημα διατήρησης
3 έτη εάν είναι σφραγισμένο και φυλάσσεται μακριά από υγρασία και άμεσο ηλιακό φως.
Τεχνικό δελτίο δεδομένων
| Ανάλυση Άρθρα | Προδιαγραφές |
| Εμφάνιση Χρώμα | Λεπτή καφέ κίτρινη σκόνη |
| Οσμή & Γεύση | Χαρακτηριστικό |
| Δίκτυο Μέγεθος | ΕθνΚΤ 90% έως 80 ματιών |
| Αξιολόγηση | ΜΕΤ 40%Πολυφαινόλες |
| Υγρασία Περιεχόμενο | NMT 5,0% |
| Ασπρο Περιεχόμενο | NMT 7,0% |
| Αρσενικό (Α) | NMT 1 ppm |
| Σημείωση: (Pb) | NMT 2 ppm |
| Συνολική πλάκα Κόμη. | NMT 1.000 CFU/g |
| Συνολική ζύμη Μούχλα | NMT 100 CFU/g |
| Κωλιφόρμιο | NMT 10CFU/g |
| Σαλμονέλα | Αρνητικό/25g |
| Σ. αραβικό | Αρνητικό/25g |
Εισάγετε το μήνυμά σας